Diana Gegelytė on Maxima Eesti uus juht

26.02.2024

Alates 24. veebruarist on Maxima Eesti uus juht Diana Gegelytė, kes on elanud ja töötanud Eestis neli aastat ning juhtinud ettevõtte suurprojekte.

D. Gegelytė liitus Maxima Leeduga 2011. aastal tööohutuse ja töötervishoiu üksuse juhina. Alates 2016. aastast on ta töötanud tegevusala projektide juhina, olles sellel ametikohal  2020. aastani, mil ta asus "Maxima Eesti" kaubandus- ja tootmisosakonna juhi ametikohale. Ettevõtte juhi kohale siirdus ta operatsioonide juhtimise osakonna juhi positsioonilt.

Diana Gegelytė: "Minu eesmärk juhina on jätkata Maxima Eesti meeskonnaga seatud eesmärkide täitmist, pakkudes klientidele parimat kaupa parima hinnaga. Tunnen Eesti turgu ja Eesti inimesi ning võtan selle ametikoha vastu au ja suure vastutustundega."

"Minu hinnangul saavutasime koos meeskonnaga 2023. aastal suurepäraseid tulemusi, kuid kõik, mida eesmärgiks seadsime, pole veel tehtud. Usun, et suund, mille oleme kolleegidega paika pannud, viib Maxima Eesti veelgi paremate tulemusteni. Tahan tänada kõiki Maxima Eesti töötajaid, te olete Eesti parimad. Nüüd on minu jaoks aeg jätkata oma karjääri teises ettevõttes," ütles Kristina Mustonen.

Nimetu kujundus (10)

Maxima Eesti uus juht Diana Gegelytė alustab tööd 24. veebruarist 2024
Foto: Maxima Eesti OÜ