Maxima otsib avalike teenuste osutajaid Meriväljale planeeritavasse hoonesse

05.04.2024

Maxima Eesti plaanib Tallinnas, aadressil Merivälja tee 80, ehitada kahekorruselise hoone, mille tarbeks on menetluses detailplaneering. Esimesele korrusele rajatakse eksklusiivse kaubavalikuga Maxima XX kauplus. Lisaks tulevad hoonesse rendipinnad, mille tarvis otsib Maxima ettevõtteid, kes soovivad piirkonna elanikele pakkuda avalikke teenuseid. Huvitatud ettevõtted saavad Maximaga ühendust võtta kuni 30. aprillini. 

Meriväljale rajatav hoone valmib arhitekt Margus Paut (Moi OÜ) projekti „Mere“ järgi, mis võitis Maxima Eesti ja Pirita Linnaosa Valitsuse koostöös korraldatud arhitektuurikonkursi. Hoone projekt arvestab piirkonna eripära – ehitamisel kasutatakse kvaliteetseid ja eksklusiivseid materjale ning selle välisilme sobitub ümbruskonna miljööga.  

Projekti kohaselt tuleb hoone esimesele korrusele Maxima XX pood, apteek, lillepood ja postiasutus. Avalike teenuste pakkumiseks sobivad rendipinnad paiknevad mõlemal korrusel ning on avarad ja valgusküllased.  

„Merivälja jääb täpselt Pirita ja Viimsi vahele. Autoga sõitjatele pole see vahemaa suur, kuid jalgsi liikujatele on oluline, et kõik vajalik oleks jalutuskäigu kaugusel. Seetõttu sobivad hoone rendipinnad ideaalselt erinevate avalike teenuste pakkumiseks. Miks mitte ei võiks seal olla raamatukogu või spordisaal, mõni restoran, pood, juuksur, lastehoid – võimalusi on lõputult. Otsime teenusepakkujaid juba planeerimisetapil, sest nii saavad huvitatud teenusepakkujad ruumide kavandamisel ise kaasa rääkida. Ehitusprojektiga planeerime alustada peale detailplaneeringu menetlemise lõppemist,“ ütles Maxima Eesti kinnisvara arendusjuht Toomas Veskimäe. 

 

Avalike teenuste pakkumisest huvitatud ettevõtetel palume võtta ühendust:  

Toomas Veskimäe 
Kinnisvara arendusjuht 
Maxima Eesti OÜ 
E-post toomas.veskimae@maxima.ee 

Merivälja projekt