Maxima toob kogu Baltikumis turule uue, kvaliteetse ning soodsama brändi “Well done”

28.07.2023

Selleks, et oma igapäevaoste Maximast tegevatele peredele pakkuda kõrge kvaliteediga toidukaupa taskukohasema hinnaga, lansseerib Maxima uue omabrändi tootesarja “Well done”, mis on saadaval kogu Baltikumis. Sortimenti jõuab aasta lõpuks ligi 700 erinevat hea kvaliteedi ja hinnaga toodet, pakkudes valikuga konkurentsi juba tuntud brändidele. Kogu tootevalikuga on “Well done” üks Baltikumi suurimaid omabrändi tootesarju.

“Maxima hoolib Eestimaa peredest ning meie jaoks on oluline teha inimeste igapäevaelu lihtsamaks. Praegune majanduslik olukord on paratamatult inimeste ostuharjumusi muutnud. Inimesed teevad rohkem läbimõeldud ostuotsuseid ning valivad tuntud kalli kaubamärgi asemel pigem pisut odavama variandi. Selleks, et klient ei peaks kvaliteedi ja hea hinna vahel valima, toome turule “Well done” brändi, mille toodete puhul on säilinud kliendile harjumuspärane kvaliteet, kuid hind on rahakotisõbralikum,” sõnas Maxima Eesti tegevjuht Kristina Mustonen.

“Well done” tootevalik on kokku pandud teadlikult ja hoolika eeltöö tulemusena, võttes arvesse perede igapäevast toidulauda ja vajadusi,” lisas Mustonen.

“Esmalt on “Well done” kliendile poes käies orientiiriks, selle järgi leiab üles hea kvaliteediga soodsamad alternatiivid muidu harjumuspäraseks saanud toodetele. Teiseks on “Well done” kaubavaliku mitmekesisus ka inspiratsiooniks oma toidulaua uuendamiseks ning valikust leiab endale meelepärase iga pereliige,” sõnas tegevjuht.

“Well done” sortimendist leiab 2023. aasta lõpuks kokku ligi 700 kvaliteetset toodet igas toidukategoorias, sealhulgas piimatooted, munad, värsked puuviljad ja köögiviljad, liha ja kala, pagaritooted, külmutatud toiduained, värske salatimaterjal ning ürdid. “Well done” sortimendis on tooted usaldusväärsetelt ja kvaliteetsetelt tootjatelt Baltikumist ja lähiriikidest. “Täna on juba ligi 300 toodet Maxima poodides saadaval ning uusi tooteid lisandub aasta lõpuni, mil peaks olema pea 700 erinevat toodet.

“Well done” sarja toodetel on äratuntav kujundus, mis aitab klientidel poes lihtsamini navigeerida ning tooted üles leida. “Well done” on suurim Maxima omabrändi tootesari.

“Well done” tooted on saadaval eksklusiivselt vaid Maxima kauplustes kogu Baltikumis. Eestis leiab “Well done” tooteid kõigis 84-s kaupluses üle Eesti, sortiment sõltub kaupluste eripäradest.